Hyundai_

Country:
USA
Industry:
motoryzacyjny, montaż
Duration:
2016
Solution:
AGW Platform
business Task_
Usprawnienie zarządzania danymi narzędzi

Solution

System oparty na Platformie AGW pomaga operatorom w doborze właściwych ustawień dla wkrętarek.
System śledzi prawidłową kolejność i intensywność skręcania śrub. Zbiera wszystkie dane podczas procesu montażu i przechowuje je zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa, takimi jak IATF 16949.

 OLSOM wszedł do już działającego zakładu. Naszym głównym zadaniem było zorganizowanie identyfikowalności danych dla śrubokrętów na liniach montażowych silników pod kątem zgodności z certyfikatem bezpieczeństwa.

Platforma AGW została zamontowana na zakładzie Hyundai Motor Company i zintegrowana z systemem partnera w 2016 roku, podczas gdy na zakładzie pracowało 80 linii montażowych. W tym czasie była to produkcja na dużą skalę. W ciągu ostatnich kilku lat produkcja prawie się podwoiła. Dzięki elastyczności AGW udało nam się zintegrować pomimo nowych wyzwań.

Process

Key challenges

W chwili obecnej w zakładzie pracuje 120 linii montażowych. System powinien być w stanie zbierać i przetwarzać dane ze wszystkich stacji jednocześnie. Jest to spore obciążenie serwera, ale nasz system z powodzeniem radzi sobie z tym zadaniem.
RESULTS
Partners:
Catalyst Solutions Inc.
Platforma AGW umożliwiła wzrost wydajności i niezawodności produkcji oraz pomaga śledzić wszystkie ważne dane z linii montażowych przy jednoczesnym przestrzeganiu międzynarodowych certyfikatów bezpieczeństwa.