BRIGGS AND STRATTON_

Country:
USA
Industry:
produkcja baterii
Duration:
2020
Solution:
AGW Platform
business Task_
Minimalizacja problemów w procesie montażu generatorów domowych i przenośnych, identyfikowalność produktów i kontrola danych montażowych.

Solution

System oparty na Platformie AGW wyświetla operatorom prawidłowe instrukcje stanowiskowe pracy i dobiera ustawienia dla automatycznych wkrętarek.
System śledzi prawidłową kolejność i siłę wkręcania śrub. Zbiera wszystkie dane z procesu montażu i przechowuje je zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa, takimi jak IATF 16949.

OLSOM zaczął prace w już działającym zakładzie produkcyjnym. Naszym głównym zadaniem było wyświetlanie instrukcji stanowiskowych na ekranie i zapewnienie pełnej identyfikowalności wyrobów na etapie wkręcania na liniach montażowych silników pod kątem zgodności z certyfikatem bezpieczeństwa. 

Platforma AGW została zainstalowana na zakładzie Briggs and Stratton i zintegrowana z systemem partnera w 2021 roku, podczas gdy w zakładzie pracowały 2 linie montażowe. W ciągu ostatnich kilku lat produkcja została podwojona. Dzięki elastyczności systemu AGW udało nam się je płynnie zintegrować pomimo nowych wyzwań z tym związanych.

Process

Key challenges

W chwili obecnej w zakładzie działają 4 linie montażowe. System powinien być w stanie zbierać i przetwarzać dane ze wszystkich stacji jednocześnie. Jest to duże obciążenie dla serwera, ale nasz system z powodzeniem radzi sobie z tym zadaniem.
RESULTS
Partners:
Catalyst
Platforma AGW przyczyniła się do wzrostu wydajności i niezawodności produkcji oraz pomaga śledzić wszystkie ważne dane z linii montażowych przy jednoczesnym przestrzeganiu międzynarodowych certyfikatów bezpieczeństwa.